İddaa’da Sistem Kuponu Yapmak hakkındaki tüm bilgiler

İddaa’da sistem kuponu yapmak aslında sizlerin kazanmanıza ilk adımınızı atmak anlamına gelmektedir. İnsanlar genelde İddaa oynarken bütün karşılaşmaların tahmin ederek daha büyük paralar kazanmaya çalışmaktadır. Halbuki sistem kuponları sizlerin daha fazla paralar kazanmanız için çok büyük bir fırsat sunmaktadır. Bu fırsatlar hakkında bilgi vermeye gayret gösterelim. Herhangi iki, üç, dört, beş, altı karşılaşmayı bir araya getirdiğiniz takdirde sizler de isterseniz sistem kuponu yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çok basit. Örnek vermek gerekirse 3 tane karşılaşmayı seçtiğimiz ve ilk yarı 2. yarı yani ilk yarı ve maç sonucu bu kuponunuzu yazdınız. Bundan sonra sistem 2, 3 tercih ederek çok küçük bir meblağ ile de istediğiniz oynadığınızda bir karşılaşmayı bilmeseniz bile diğer iki karşılaşmadan gelecek olan paranın misli ile çarpılması sonucu sizler de paranızı kazanmış olursunuz. Böyle bir fırsat kaçırılmaz.

İddaa’da Sistem Avantajları Nedir?

İddaa’da sistem kuponu yaptığınız zaman aslında bir çok avantajlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Çünkü yapmış olduğunuz sistem kuponuna göre örneğin sistem 4-5-6 yaptığınızı varsayalım ve 6 karşılaşmayı yazdınız bu durumda kaybeden iki karşılaşma aradan çıkartılıyor. Sizler 4 karşılaşmanın parasını kazanmış oluyorsunuz. Bu her yönden bir avantaj. 6 karşılaşmayı yazdığınızda sizler 6 karşılaşmanın da %100 doğru bir şekilde biteceğini bilmeyebilirsiniz. Ama 6 tane beraberlik karşılaşmasının yazıp arasından 4 tanesini tutturabilmek çok daha büyük bir avantajdır. 5 tutturursanız paranız katlanacak, 6 tuttuğunda çok ciddi bir rakam kazanacaksınız. Bu yüzden sistem oynamak bu yönünden çok büyük avantaj sağlamaktadır.

İddaa’da Sistem Nasıl Oynanır?

İddaa’da sistem oynayacağınız zaman bildiğiniz üzere her maçın belirli bahis oranları vardır. Yani bazı karşılaşmalar 3ü bir araya getirilebilir. Bazı karşılaşmaların dördü bir araya getirilebilir. Özel müsabakalarda iddaa tek maç kuralı da açmaktadır. Bu tarz durumlarda sizler de bu karşılaşmaları alarak en az parayı olabilecek karşılaşma sayısından başlayarak oynayabilirsiniz. İlk yarı, maç sonucu oynarsanız en az iki, üç, dört, beş, altı gibi kendi algoritmanıza göre bir kupon yapabilirsiniz. Özellikle beraberlik veya handikaplı karşılaşmalar tercih ile sistem 4-5-6 oynamak son dönemin favori oyunlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir